Logo Gminy Kołczygłowy

ZASŁUŻONA EMERYTURA

Pani Bożena Węsierska w lokalnej administracji pracowała od 1 marca 1994 roku. Była pracownikiem referatu finansowego, a w latach 2011-2015 pełniła stanowisko Skarbnika Gminy.

Podczas spotkania w gronie współpracowników Wójt Gminy Kołczygłowy w imieniu pracowników Urzędu oraz całej społeczności gminy złożył jej życzenia pomyślności, zdrowia i pogody ducha. Podziękował także za zaangażowanie i wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych podczas wieloletniej pracy.

Teraz przyszedł czas na podróże oraz realizację pasji i zainteresowań – czego serdecznie życzymy Pani Bożenie.

20221129_142456_(1) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności