Szósta edycja akcji „Śmieci zbierasz, Ziemię wspierasz” za nami!
To już nie tylko inicjatywa – to nasza wspólna tradycja, która z każdym rokiem przybiera na sile. Już po raz szósty udowodniliście, że los naszej planety i najbliższego otoczenia jest dla Was priorytetem. Zjednoczeni wspólnym celem, wspólnie tchnęliśmy życie w czystszą przestrzeń naszej gminy.
Liczba nadesłanych przez Was zdjęć i relacji przerosła nasze najśmielsze oczekiwania!
Każda klatka zatrzymana w obiektywie to osobna historia o odpowiedzialności, pasji i trosce. Patrząc na te fotografie (dostępne poniżej), widzimy nie tylko ogrom wykonanej pracy, ale przede wszystkim uśmiechy i niesamowitą energię, która jest dla nas największą inspiracją.
Jesteście Bohaterami!
Wasza postawa to najlepszy dowód na to, że małe gesty tworzą wielkie zmiany. W podziękowaniu za ten niesamowity zryw i poświęcony czas, przygotowaliśmy dla uczestników upominki, które przekażemy Wam w najbliższym czasie.
Niech ta pozytywna energia i dbałość o naturę towarzyszą nam każdego dnia. To Wy, swoimi czynami, piszecie czystą przyszłość naszej Ziemi!
Dziękujemy!

